خرید جاروبرقی خوب

جاروبرقی سپاهان nproسپاهان جارو در محیط خانه

خرید جاروبرقی

قبل از خرید جاروبرقی  پیشنهاد می کنیم مقاله راهنمای انتخاب جارو برقی را مطالعه کنید.
اگر این روزها قصد خرید جاروبرقی با کیفبت را دارید و نمی‌دانید که کدام مارک بهتر است، باید همین‌جا خیالتان را راحت کنیم که هنگام خرید جاروبرقی،‌ خیلی در قید و بند مارک و شکل ظاهری آن نباشید و بیشتر‌ به این نکات توجه کنید:

▪ قدرت جاروبرقی

قدرت جاروبرقی که با نشان «وات» روی آن نوشته شده است، توان جاروبرقی در مکش زباله‌ها را به شما نشان می‌دهد، یعنی هر چقدر «وات» این وسیله بالاتر باشد، قدرت مکش آن هم بیشتر می‌شود.
در حال حاضر، جاروبرقی‌هایی با قدرت ۱۵۰۰ تا ۲۲۰۰ وات در بازار وجود دارند، البته شاید برخی از فروشگاه‌ها، جاروبرقی‌های ۱۰۰۰ تا ۱2۰۰ واتی هم داشته باشند که این نوع از جاروها با توجه به قدرت کم و سروصدای زیادشان، دیگر طرفدار چندانی ندارند.

▪ صدای گوش خراش

هنگام خریدجاروبرقی  از فروشنده بخواهید جارو را برایتان روشن کند تا میزان صدای موتور جارو را بشنوید و با دقت انتخاب کنید.

▪ لوازم و امکانات جانبی جاروبرقی

بعضی از جاروبرقی‌ها، چند سَری مختلف برای نظافت مبل‌ها، گوشه‌های خانه، زیر یخچال و گاز، سرامیک و حتی گردگیری پرده‌ها دارند بنابراین اگر دوست دارید که با یک تیر، چند نشان بزنید، بهتر است  که هنگام خرید جاروبرقی به این نکته توجه کنید.

▪ کیسه جاروبرقی

در خرید جارو برقی به کیسه جارو باید توجه داشت، کیسه جاروبرقی‌ها هم که معمولا ۲ نوع هستند؛ پارچه‌ای و کاغذی، نظر تمام متخصصان آسم و آلرژی این است که برای پیشگیری از ورود گرد و خاک به گلویتان و ابتلا به حساسیت‌های احتمالی تنفسی یا حتی پوستی، از کیسه‌های جاروبرقی کاغذی یکبار مصرف استفاده کنید و دور کیسه‌های پارچه‌ای را خط بکشید.

▪ سیم جاروبرقی

معمولا اندازه سیم جاروبرقی‌ها بین 1.5 تا 2 متر است اما اگر خانه شما بزرگ است و حوصله ندارید مدام دوشاخه جاروبرقی را از پریز برق بکشید، می‌توانید کمی بیشتر در بازار بگردید و جاروهایی با طول سیم 6 متر  هم پیدا کنید، اکثر جاروبرقی های سپاهان جارو دارای سیم برق 6 متری می باشند .

باکیفیت خرید کنید

سپاهان جارو با  بهترین تکنولوژی ها در جارو برقی های خود این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که با خیال راحت خرید کنند .

sjadmin
ارسال دیدگاه