ضرورت نظافت برس جاروبرقی

برس و پارویی جارو برقی

ضرورت نظافت برس جاروبرقی:

برس غلتان چیست؟

برس غلتان بخش پائین جاروبرقی است که گرد و خاک را باقدرت بیشتر جمع می کند و مخصوص فرش های پرز دار است و بعداز هردوره استفاده باید برس جاروبرقی را نظافت کرد.

چراباید برس جاروبرقی رانظافت کرد؟

برای نظافت برس جاروبرقی موهای گیر کرده یا هرچزی که داخل برس جاروبرقی گیر کرده است را از آن جدا کنید، این کار را می توانید با کمک قیچی یا سنجاق انجام دهید.حتما در این بخش برای رعایت بهداشت از دستکش یکبار مصرف استفاده کنید، با انجام این کار مکش و قدرت جاروبرقی شما افزایش پیدا می کند.

مراحل تمیز کردن و سرویس کردن پارو جاروبرقی به شرح زیر است:

  • پارو یکی از اجزایی است که در هنگام نظافت جارو برقی باید به آن توجه شود.
  • در هنگام جاروبرقی کشی این قسمت پارویی روی زمین قرار می‌گیرد و موها، پرزها و نخ و … را که به فرش چسبیده‌ اند در خود به دام می‌اندازد.
  • گاهی این نخ و مو به چرخ‌های زیرین پاروی جاروبرقی گیر می‌کنند و منجر به شکستن آن می‌شوند.
  • بهترین راه برای جلوگیری از این مسئله این است که هر از چندگاهی موها و پرزهای آن را جداکنید. به یاد داشته باشید که هرگز آن‌ها را نکشید.
  • جاروبرقی وسیله ای برای نظافت

جاروبرقی وسیله ای است برای نظافت کردن و خود جاروبرقی هم احتیاج به نظافت دارد و عدم نظافت جارو آسیب هایی را به جاروبرقی می رساند

  • ضدعفونی کردن برس جارو برقی

یک گوش پاک کن را به الکل آغشته و بر روی برس مویی جاروبرقی بمالید تاضدعفونی شود. سعی کنید از پخش شدن الکل بر روی قطعات لاستیکی جاروبرقی جلوگیری نمائید. در بعضی از  جاروبرقی ها به شما اجازه داده می شود که برس غلتان را به راحتی در بیاورید. البته در مدل های دیگرجاروبرقی می توانید باچرخاندن دستی برس همین فرآیند را به طور ضعیف تری انجام دهید.

تمیز کردن لوله و برس جاروبرقی

برای نظافت جاروبرقی لوله و برس  را در سینک با آب گرم تمیز شست‌وشو دهید.اگر چیزی لوله را مسدود کرده باشد، در این مرحله به راحتی تخلیه می شود.

سپاهان جاروهمراه دیرینه شما

اگر به دنبال جاروبرقی با کفی و برس با کیفیت هستید جاروبرقی های سپاهان جارو با قیمت های مناسب و مقرون به صرفه بهترین انتخاب شما خواهد بود.باپرداخت هزینه کمتر می توانید کیفیت بالاتر را خریداری کنید .

 

arezomanzari
ارسال دیدگاه