جاروبرقی سطلی چیست؟

جاروبرقی سطلی بدون کیسه

جاروبرقی سطلی

جاروبرقی سطلی خوب است؟ اگر شما هم جزو افرادی هستید که قصد دارید، جاروبرقی بخرید و یا آن را تعویض کنید، این پرسش را قطعاً خواهید داشت.
در ادامه این مطلب از بخش مقالات سپاهان جارو ویژگی های جاروبرقی سطلی را به صورت مختصر برای شما بازگو خواهیم کرد:

1- حجم بالای مخزن

همان‌طور که قبلاً هم اشاره شد، این جاروبرقی‌ها به علت نداشتن کیسه، مخزن بزرگ تری دارند و آشغال بیشتری را در خود جای می‌دهند.

2- راحتی انجام کار

یکی دیگر از مزایای جاروبرقی سطلی، سهولت و راحتی کار با آن است. این جاروها معمولاً دارای چرخ‌های روان در قسمت زیرین دستگاه هستند که به مصرف‌کننده قدرت مانور بسیار بیشتری می‌دهند؛ به گونه‌ای که این نوع جاروبرقی را می‌توان به راحتی حمل کرد و یا به دنبال خود کشید.
از طرف دیگر، دسته و خرطومی جاروبرقی‌های سطلی به گونه‌ای است که می‌توان آن را برای نقاطی که از دسترس دور هستند هم به راحتی استفاده کرد.
قدرت موتور آن‌ها نیز فاکتور بسیار مهمی است که باید به عنوان یکی از مزایای جاروبرقی سطلی در نظر گرفت.

3- زمان و هزینه ی کمتر

یکی دیگر از مزایای جارو برقی سطلی توان نظافتی بالای آن است.

از طرف دیگر به دلیل داشتن تجهیزات نظافتی کامل زمان کمتری از وقت شما برای نظافت گرفته شده و بنابراین در زمان نیز صرفه‌جویی کرده و اتلاف وقت آن چنانی نخواهید داشت.

4- کیفیت بیشترصدای کمتر

جاروبرقی‌ سطلی نسبت به نوع خوابیده سروصدای کمتری دارند. بنابراین اگر نسبت به صدا حساس هستید، جارو های سطلی تولید صدای کمتری دارند.

جارو برقی سطلی سپاهان جارو

جارو برقی سطلی سپاهان  جارو  باسابقه تولید دیرینه، یکی از لوازم بسیار مهم و کاربردی برای بسیاری از مشاغل و کاربردهای خانگی است که از آن به منظور نظافت و تمیز کردن محیط استفاده می‌شود.جاروبرقی های سطلی سپاهان جارو با داشتن مخزن های 15 لیتر و بیشتر، سیم جمع کن، مکش و قدرت بالا و قیمت های مقرون به صرفه گزینه مناسبی برای خرید جاروبرقی هستند.

arezomanzari
ارسال دیدگاه